Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

propecia

zoran

Dali imate iskustva sa lijekom Propecia, tj. dali pomaže u ranijim fazama prorjeđivanja kose i kod opadanja kose i dali se prorjeđena kosa može sgusnuti s vremenom uzimajući Propeciu.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Iskustva s primjenom finasterida su relativno ograničena. Da biste mogli dobiti eventualni savjet o primjeni te djelotvornosti lijeka potrebno je prethodno imati uvid u vlasišta bolesnika. Preporučam Vam da se javite u Trihološku ambulantu Klinike za kožne i spolne bolesti na Šalati ili u bolnici "Sestre milosrdnice" u Zagrebu ili kod nadležnog dermatologa.