Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvena točkica

hrvoje777

Dobar dan, pojavila mi se na tjemenu glave jedna mala crvena točkica, jedva vidljiva prije 6 mjeseci. Sada sam nedavno obratio pozornost i mogu reći da je već poprililno narasla, izgleda baš kao madež ali skroz crven.

Zaista nezmam što bi to moglo biti ali me malo zabrinjava.
Inače nemam nikakvih zdravstvenih problema i aktivni sam sportaš, imam 21 godinu.

Hvala.

hrvoje777

http://postimg.org/image/4huu7d16d/

evo imam i sliku pa možete vidjeti:

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Najvjerojatije je riječ o benignoj vaskularnoj tvorbi. Iz medicinskog razloga takvu tvorbu nije potrebno odstraniti.