Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

crvene ruke

Svea

bok!
otkad znam za sebe imam crvene ruke što me često dogodi u neugodne situacije u društvu. nekad su normalne ali uglavnom užasno crvene. u čemu je problem? što da radim da se napokon riješim toga (ako je ikako moguće)?

prof dr Jasna Lipozenčić

Savijetujem učiniti termografiju, da se ispita protok krvi. Crvenilo ruku mogla bi biti poslijedica proširenih krvnih žila.

Svea

možete li mi objasniti kako bi se to onda 'izliječilo'?