Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

crvenilo

renata

Preporucite mi neku kremu koju nije tesko pronaci u nasim trgovinama
protiv pojacanog crvenila T zone.Inace imam dosta osjetljivo lice iako nisam sasvim svijetle puti.
hvala

Prof. dr. Jasna Lipozenčić

Crvenilo lica može biti simptom kod 3 različite kožne bolesti. Nakon obrade u Mikološkom labaratoriju naše Klinike, u Ambulanti za Medicinsku kozmetologiju odrediti će Vam se liječenje. Nemojte se liječiti napamet.