Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Dermatitis

AMELA 1982

Postovani, imam upit.Dermatoverolog je dao da se urade hormoni stitne zlijezde.FT3 je 6.9 vrijednosti.Sta se podrazumijeva pod tolikom referencom.Godina starosti 19 i muski pol.Lijep pozdrav.

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani,
referentne vrijednosti fT3 su 3,95 – 6,8. Ova vrijednost od 6.9 je izvan statističkog raspona za 0,1 i u pravilu spada u referentnu/normalnu vrijednost. Možda bi bilo dobro ponoviti nalaz za nekih 2-3 mjeseca, gotovo isključivo iz teoretskih /akademskih razloga.