Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

"Prstici" na penisu

pera123

Primetio sam danas 2 velika "pristica" na pocetku penisa (iznad testisa sa gornje strane penisa),kad imam erekciju izrezeni su,a kada nemam skoro se i ne vide.Na strani penisa imam dosta "pristica" razlicite velicine,ali ova 2 su malo veca.Imam li razloga za brigu sa obzirom da imam 15 godina i da sve druge nedelje vodim higijenu o penisu?

Daniel Ceković, dr. med.

Poštovani,

savjetujem obaviti dermatoliški pregled i isključiti virusne bradavice.

Lijep pozdrav