Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvenilo na gluteusu

Sg0811

Poštovani, već neko vrijeme imam crvenilo na oba gluteusa, popraceno pecenjem i nemogucnosvu ufobnog sjedenje. Bio kod dermatologa, nema gljiva nizi kvssca, probao razne kreme (triderm, belogent, mirobact te bepanthen), ali ne prolazi...što mi je činiti? Nspokijjem da se jako znojim u dijelu prepona i šire. Hvala.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
bez kliničkog pregleda je nemoguće utvrditi o čemu je riječ. Savjetujem da se javite na kontrolni pregled kod dermatologa.