Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvenilo na stopalu

Mimica mala

Postovani curica 6 godina ima vec par godina ispod velikog prsta crvenu fleku koja blijedi na dodir stim da je to joj ostalo poslije bolesti virusne usta, saka i stopala. Pedijatrica kaze da je to nista ustvari ali eto voljela bi cuti i. misljenje. Lp.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovana, moguće je da se radi o rezidualnom crvenilu koje će se povući. Ako promjena potraje duže vrijeme potreban je pregled pedijatrijskog dermatologa.