Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvrnkasta mrlja

Mirko

Na glavici penisa imam već duže vremena crvenkastu mrlju u promjeru oko 1.5 cm,koja zna biti vlažna ili sa naboranom kožom.Prepucij je također crvenkast a pomalo i žari.Kako to sanirati.Hvala.Mirko.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Crvenilo na penisu koje opisujete najvjerojatnije je posljedica infekcije bakterijama ili gljivama. Preporučam da se javite dermatovenerologu koji će laboratorijski isključiti ili potvrditi jednu od ove dvije dijagnoze ili će kliničkim pregledom utvrditi da se radi o nekoj drugoj dijagnozi.