Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

flebolog

vesna

U mjesecu veljači kirurškim putem uklonjena mi je vena saphena, međutim operacija nije uspjela jer je došlo do ponovnog još većeg oticanja potkoljenice, na kontrolnom pregledu uz nalaze doplera, flebografije rečeno mi je da je potrebna nova oeracija jer da je došlo do propuštanja kod dubinske vene. Pula nema flebologa pa molim da mi
predložite u kojoj bolnici u Zagrebu bi mogla riješiti moj zdravstveni problem.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Flebološka ambulanta postoji u Klinici za kožne i spolne bolesti, Šalata 4, u kojoj možete biti pregledani te vam se može savjetovati daljnja terapija. Ukoliko vam je potrebna kirurška terapija, možete se obratiti specijalistima na Klinici za kirurgiju na Rebru.