KB Dubrava
Zagreb,

depilacija

Vanda

Zanima me da li je poželjno vrsiti depilaciju s voskom u podrucju pazuha?
S obzirom da mi depilacijska krema nemoze odstraniti dlacice a od brijaca urastaju i pojave se crvene tockice. Hvala

prof dr Jasna Lipozenčić

Postoje uspješnije depilacijske kreme od voska za pazuha. No, vosak Vam neće naškoditi, jedino je koža u poregibima osjetljivija od npr. kože na potkoljenicama. Odmah nakon aplikacije voska, stavite dječji posip.