Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

gdje kupiti thymuskin?

Robi

Poštovani kolege, mene bi zanimalo ako netko zna gdje mogu kupiti thymuskin šampon i kolika je cijena otprilike.Znam da se dućan nalazi negdje na britancu ali neznam točno gdje.
Unaprijed zahvaljujem!!!!

dr. Dinko Kaliterna

Proizvod se može kupiti u skoro svakoj bolje opskrbljenoj apoteci no za cijene ne mogu pomoći jer one bitno variraju od apoteke do apoteke.

očajni

Pitao sam za ovaj proizvod u otprilike deset ljekarni i u svakoj sam naišao na "nemam pojma što je to ?!" ili "to mi nemamo" tako da bi Vas molio ako mi možete reći bar jednu ljekarnu koja to drži jer sam već očajan sad