Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

gljivice

tasha

Postovanje!
Supruga mi vec nekoliko mjeseci muce gljivice.trenutno se nalaze oko cmarnog otvora, pa mislim da li su posljedica hemoroida koji ga muce vec dugo?!
Cijeli taj dio ga svrbi, pecka i uzasno iritira.iako mu je higijena tog dijela tijela besprijekorna, nikako da ih se rijesi.
Upotrebljava kremu plymicol, ali bez rezultata.
Mozete li mu pomoci nekim savjetom? Unaprijed zahvalna, Tasha

Prof.dr.sc. Jasna Lipozenčić

Savjetujem tri dana pravi u kamilici i ne mazati ljekovitim mastima, te doći na mikološki pregled i Kliniku za kožne i spolne bolesti KBC i MF Sveučilišta u Zagrebu, gdje će se na temelju nativnog nalaza i kulture odrediti liječenje.