Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

kapilare

v.p.

Gdje se može obaviti zahvat uklanjanja popucanih kapilara (velike površine na nogama), koliko je zahvat djelotvoran (dugoročan) i koja mu je cijena?

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Terapija "kapilara" najčešće se provodi postupkom koji se zove sklerozacija. Bez kliničkog pregleda nije moguće dati točan odgovor o djelotvornosti postupka kao i o cijeni. Preporučam Vam da se javite Vašem nadležnom dermatologu ili u Kliniku ili Odjel koji ima flebološku ambulantu.

Matesic Danica

Imam trombozu dubinske vene desne nadkoljenice.Moram nositi gumenu
carapu jacine2.
Moje pitanje: da li postoji medicinski tretman ili kirurski zahvat koji bi me oslobodio nosenja carape?