Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kondilomi ili obicna bradavica, kako razlikovati?

labtec

Poštovani doktore,

Prije par mjeseci uocio sam malu bradavicu na spolovilu tacnije NA SREDINI, zanima me da li su to kondilomi tj pocetak njihovog formiranja
Osim ove jedne bradavice nemam nijednu drugu, ne svrbi me i ne boli tj ne stvara mi nikakvu nelagodu

Molim Vas za odgovor, u prilogu saljem vam link slike

http://www.upslike.net/imgdb/20160816_132459-1b62e7.jpg

S poštovanjem

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju ove fotografije ne može se sa sigurnošću zaključiti je li riječ o početnom kondilomu, ali za sada ne izgleda tako.

labtec

Hvala Vam puno na odgovoru,

Svako dobro