Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

kosa

zoran

Radi opadanja kose, a po savjetu dermatologa koristio sam Minoxidil 2% i neko vrijeme Thymuskin sampon. U pocetku je to bilo uspjesno (prije 4 godine), ali efekt kao da slabi, a i skupo je. Da li postoji neka novija, a uspjesnija i ugodnija terapija.
Hvala

prof.dr.Jasna Lipozenčić

Ne navodite koji je razlog ispadanja kose kod Vas dijagnosticiran prije četiri godine.Savjetujem Vam da ponovo posjetite dermatologa koji će na temelju kliničkog pregleda i eventualne dodatne obrade odrediti za Vas najbolju terapiju.Na tržištu postoje novi preparati za porast kose, ali je neophodno da ih koristite prema savjetu i pod kontrolom dermatologa.