Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

perutanje oka

Sasa

Zdravo!

Već nekoliko mjeseci imam nešto što izgleda kao perutanje oka. Prvo se je pojavilo samo na jednom očnom kapku, a nakon toga i na drugom. to izaziva jako veliki svrbež. Zbog toga sam posjetio liječnika dermatologa. Za liječenje sam dobio kremu PANTENOL i MULTI VITAMINE. Krema koju sam dobio ublažava svrabež, ali ne liječi.

Bio bih vam jako zahvalan da mi pomognete sa ovom mojom bolešću.

Unaprijed hvala
Sasa

prof.dr.Jasna Lipozenčić

S obzirom da promjene koje navodite traju već mjesecima, a radi se o izrazito osjetljivoj regiji oka, savjetujem Vam da se ponovo obratite dermatologu koji će Vam prepisati novu odgovarajuću terapiju ili će Vas, ako bude potrebno, uputiti oftalmologu.