Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

kosa

ivana

Prije nekih 6mj kosa mi je bila jako unistena od farbanja(blajhanja). Jako je pucala na vrhovima,bila je jako slaba...Jedini izlaz mi je bio sisanje ali nisam ju sisala. Pila sam B vitamin,koristila razne sampone,losione (KRON) i nakon 6mj moram reci da se dosta oporavila...u biti korjen kose je bio u redu. No nekako imam dojam stalno da mi kosa sporo raste. Osobito djelovi kose koji su bili dosta osteceni koji su pucali ... Da li postoje neki preparati koji bi malo ubrzali rast kose? Cula sam neka etericna ulja,naranca,majcina dusica? I za vitamin H ? Biotin? Mozete li mi nesto vise o tome reci.

dr. Krešimir Kostović

Mislim da trebati otići kod dermatologa, da se utvrdi težina poremećaja i vidi da li postoji potreba za terapijom. Bojim se da preparati koje navodite, neće pomoći.