Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Koža penisa i naslage bijelih prištića uz kondilome

okosokolovo1988

Poštovani doktor,
Imam problema sa kodnilomoma koje sam uklanjao i to mi se cini za sada ok. Po penis su mi se naknadno pojavili bijeli potkozni pristići koji su se spojili u nekakve podkozne naslage. Kad mi je penis u erekciji ne mogu u potpunosti navući kožu penisa prema dolje i imam osjećaj ko da mi je penis na sredini sužen od tih bijelih prištića. Imate li ideju o čemu se ovdje radi?

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani,
zbog rezličitih oblika informatičkih/hakerskih podvala putem slika od strane korisnika, ne primamo/otvaramo slike kožnih promjena. Budući da nemam sliku promjena, već samo Vaš opis ne bih Vam mogao napisati na što sumnjam. Javite se na pregled kod nadležnog spec. dermatovenerologa, odnosno Vašeg izabranog liječnika obiteljske medicine.