Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kvrzica na bedru

Klaic112

Postovani zanima me imam li razloga za brigu, primjetila sam kvrzicu velicine graska i pipa se ispod koze te je blago vidljiva, svjetlo smede boje, ne boli ne svrbi samo sam ju napipala i sad me to brine trebam li se javiti lijecniku? Lp

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovana,
teko mi je napisati jer nisam vidio promjenu, ali po Vašem opisu se ne bi trebali zabrinjavati, pogotovo ako tvorba ne raste i nemate nekih drugih senzacija (bol, svrbež i sl.)