Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Laserski centar

mighty

Molim Vas da mi odgovorite kad se otvara Laserski centar za dermatologiju na Šalati.
Najljepše se zahvaljujem.

Prof. dr Jasna Lipozenčić

Laserski centar u Klinici za kožne i spolne bolesti KBC-a i MF-a u Zagrebu, Šalata 4 započet će s radom u rujnu 2002.godine.

hana

Da li mi možete reći što će se sve " raditi " u tom novom laserskom centru?
Hvala.
Jadranka

Prof. dr. Jasna Lipozenčić

Centra će imati 5 lasera za različite medicinske indikacije i korektivne zahvate.