Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Lisajevi

JFK

Na lijevoj strani brade pojavila mi se ruzna fleka na kojoj ne raste brada te mi se cini da se širi, zanima me sta bi moglo to biti te eventualnu pomoc oko lijecenja.

Pozdravljam ovakvu inicijativu, male zamjerke na dizajn ali se nadam da ce se popraviti.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Bez kliničkog pregleda nije moguće reći o kojoj se dijagnozi radi niti dati uputu o liječenju. Prema Vašem opisu tu se može raditi o infekciji gljivom, alergiji, ali i drugim uzrocima promjena. Stoga se javite Vašem dermatologu.