Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

madez

zeljka

slucajno sam otisla na pregled kod doktorice zbog bolova ispod pazuha.na tom mjestu imam veliki madez i pekli su da to nema veze sa tim .uz to su preporucili odstanjivanje madeza jer je jako veliki.(zbog sunca)osim toga ne osjecam nikakve tegobe ali zeljala bi znati koji su simptomi da nesto nije u redu i da li ipak ti bolovi imaju veze s tim.?
unaprijed zahvalna

uplasena

Prof.dr. Jasna Lipozenčić

Postoje različite vrste madeža. Dobro bi bilo da dođete na pregled dermatovenerologu. Ako se mijenja oblik, veličina, boja i rub madeža, odmah trebate doći u Kliniku za kožne i spolne bolesti KBC, Šalata 4 dako bi se odstranio madež u cijelosti. Bolovi nemaju veze u Vašem slučjaju s madežom.