Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Madez u vlasistu

Aanonimnaa

Postovani,
Danas su mi uklonili mades s vlasista. Nisam sigurna da li sam dobro upamtila, je li moguce da vec sutra navecer smijem maknut gazu s tog podrucja (dakle biti bez iceg na tom podrucju), a za tri dana oprat kosu obicnom vodom i nakon tiga ne stavljat vise nista za rez? Za 8-10 dana skidanje konaca.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovana,
Tako je, najbolje da postupite po uputama operatera. Nema potrebe ništa stavljati na rez dok se ne uklone šavi za 14 dana, a poslije možete stavljati neki od preparata za ožiljke tipa Epitheliale gel, Cicaplast gel i sl.