Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Mjehurici ispod usne

Cana46

Postovani,

prije 3-4 dana su mi se pojavili sitni bijeli potkozni pristici ispod donje usne za koje sam mislila da ce proci, medjutim sinoc su se pretvorili u mjehurice koji svrbe te su se prosirili do samog kuta usne. Tvorba nalikuje na herpes koji mi izbije par puta godisnje, medjutim nastanak opisanog stanja se ne podudara s nastankom herpesa. Mozete li mi reci o cemu je rijec?

Hvala unaprijed.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
ne mogu Vam reći o čemu je riječ bez pregleda. Moguće je da se radi o herpesu ukoliko imate i inače povremenu egzacerbaciju herpesa na usnici.