Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Mladez sa bradavicom

Eli23

Postovani, Imam jednu molbu tj pitanje.
Na stomaku Imam jedan mali viseci mladez koji je do nedavno bio ok. Od pre 3 tjedna sam primjetila da iz njega izrasta mala bijela kvrgica nalik bradavici. Jedan dio je otpao, ali sad opet raste. Nije osjetljiva na dodir I tvrda je . Poslala bih sliku , ali ne znam kako. Da li mislite da ima razloga za strah. Unaprijed hvala

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovana,
prema Vašem opisu ne mogu odgovoriti na pitanje. Savjetovao bi Vam da se javite na pregled kod dermatologa.