Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Modrice po tijelu

Nensyyy7

Lijepi pozdrav! Ne znam je li pišem na pravom mjestu, ali evo. Već duže vremena mi se na nogama pojavljuju modrice bez ikakvog razloga. Modrice nisu bas malene. Nisam se udarila, niti išta. Bolova ni nekih ostalih simptoma nemam. Koji mogu biti razlozi za to? Hvala unaprijed na odgovoru.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovana,
s obzirom na nepoznatu dob i anamnezu drugih bolesti i lijekova koje uzimate teško je reći razlog. Modrice se mogu pojavljivati u sklopu raznih bolesti i uz uzimanje nekih lijekova (npr. antikoagulansa) te stoga preporučam pregled liječnika obiteljske medicine ili dermatolovenerologa kako bi se uz detaljnu anamnezu i klinički pregled te eventualne pretrage došlo do etiologije promjena.