Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Nesto na glansu

Ivansfr

Na glansu imam nesto kao neka mala mesnata izraslina dali bih vam mogao slikati da vidite o cemu je rijec .. imam to vise od 3 godine odlazi sam ja to orimjetio

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, bez pregleda ili barem fotografije se ne može niti nagađati o čemu se radi.
Ako imate to već duže vrijeme, preporučio bi da odete na pregled kod dermatovenerologa.