Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Neznam šta je!

Marko

Imam 17 godina i vec duze vrijeme imam neke kao prištiću il bradavice na spolovilu.Nalaze se samo sa stražnje strane penisa i to najviše u korijenu penisa i malo prema glaviću.Isto tako se nalaze i po mošnji i to u korjenu dlaka.Na dodir su tvrdi,a poneki su i bijeli na vrhovima(oni na spolovilu).Nemogu tocno opisat šta je to, kao neke podkožne kvržice.Slično mi se nalazi i oko bradavica na prsima.Neki od onih na spolovilu(kad su bijeli na vrhovima) kad stisnem izadje jako malo valjda gnoja.Još nisam imao spolni odnos i zato neznam kako sam to dobio.Zanima me šta je to i dal' se može ukloniti i da li trebam ići svom doktoru u vezi toga.Unaprijed hvala!

Prof. dr Jasna Lipozenčić

Radi se o začepljenju izvodnih kanala žlijezda lojnica i mirisnica. Dođite na pregledu u Kliniku za kožne i spolne bolesti KBC i MF Sveučilišta u Zagrebu, gdje će se potvrditi dijagnoza i odrediti daljnji postupak pojačane higijene spolovila.