Dermatovenerologija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4000 | Broj poruka: 14397

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,


???


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

pepe

29.04.2002. 14:37

Imao sam spolni odnos sa jednom djevojkom i nakon toga tj.nakon par mjeseci mi se pojavio nekakvi osip po spolovilu(sa unutarnje strane po kozici i vrhu spolovila)Koji svrbi.Ali kad neko vrijeme nestupim u spolni kontakt taj osip koda se povlaci(malo se smiri) a cim stupim u spolni odnos odma izbije. Pa me zanima sta je to,koliko je opasno i kako se ljeci????Sto se mene tice odgovor mozete objavit bilo gdje a mozete ga poslat i na moj meil.Kako vas volja.Unaprijed zahvaljujem.

Prof. dr Jasna Lipozenčić

03.05.2002. 23:28

Promjene koje opisujete nisu specifične. Trebali bi učiniti briseve uretre na Mikoplazme/Ureaplazme, Klamidije, te urin s antibiogramom. Ako upotrebljavate kondom postoji mogučnost preosjetljivosti na latex (gumu).
U koliko se izolira neka od navedenih bakterija potrebno je provesti liječenje i kod Vas i kod partnerice!