Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

???

pepe

Imao sam spolni odnos sa jednom djevojkom i nakon toga tj.nakon par mjeseci mi se pojavio nekakvi osip po spolovilu(sa unutarnje strane po kozici i vrhu spolovila)Koji svrbi.Ali kad neko vrijeme nestupim u spolni kontakt taj osip koda se povlaci(malo se smiri) a cim stupim u spolni odnos odma izbije. Pa me zanima sta je to,koliko je opasno i kako se ljeci????Sto se mene tice odgovor mozete objavit bilo gdje a mozete ga poslat i na moj meil.Kako vas volja.Unaprijed zahvaljujem.

Prof. dr Jasna Lipozenčić

Promjene koje opisujete nisu specifične. Trebali bi učiniti briseve uretre na Mikoplazme/Ureaplazme, Klamidije, te urin s antibiogramom. Ako upotrebljavate kondom postoji mogučnost preosjetljivosti na latex (gumu).
U koliko se izolira neka od navedenih bakterija potrebno je provesti liječenje i kod Vas i kod partnerice!