Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Opadanje kose

Natalia7549

Poštovani,
Od 8.mjeseca imam problem da mi kosa ispada znatno više nego obično i po danu i nakon kupanja. Počela je ispadati za vrijeme korone, doslovno 3.dan ali brine me što i dalje ispada iako je to prepoznato kao simptom. Vadila sam neke hormone radi sumnje na PCOS, svi su dobri, uključujući i androgene i štitnu (TSH, LH, FSH, testosteron ukupni i slobodni, DHEA-S i OH Progesteron). Željezo je 12, krvna slika u redu. Nema nekih promjena na tjemenu. Da prepišem stresu ili?

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovana, ispadanje kose tijekom, a posebno nakon covid-a je relativno česta pojava. Za početak uzimajte multivitaminske preparte.
Svakao se javite i dermatologu na pregled.