Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Oziljci!

Luna

Dobar dan!
Imama na ruci dva oziljka od zileta,postojili neka krema da to prikrijem,
jer kada obucem maicu kratkih rukava ruzno je,i svi ispituju sta je to
postojili rjesenje za moj problem hvala unaprijed.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Niste rekli koliko su vaši ožiljci stari, na kojem se dijelu ruke nalaze. Ako su svježi postoji mogućnost da ih mažete nekom od krema za smanjivanje ožiljaka. Ako su stari, a u razini kože mogu se eventualno prekriti nekim od kozmetičkih sredstava za prikrivanje. Međutim bez kliničkog pregleda vrlo je teško dati konačno mišljenje.