KB Dubrava
Zagreb,

perutanje obrva

grga

Imam oproblema s perutanjem obrva; čuo sam da je to kožna bolest i da bi mi mogle otpasti. Molim za savjet. Unaprijed hvala.

prof.dr.Jasna Lipozenčić

Kod Vas se prema Vašem opisu vjerojatno radi o blažem obliku seboreje od koje obrve ne ispadaju. Javite se dermatologu koji će kliničkim pregledom točno ustanoviti o čemu se radi.