Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

pjegice

Renato

Prije mjesec ili dva na glaviću penisa (ne na vanjskoj koži )pojavili su se čudne pjegice koje
su nekad manje a nekad više izražene,imaju veličinu 2-3 puta manju nego glava pribadače i jarke su crvene boje za razliku od ostalog
tkiva koji je svijetlo crven .(normalan) .Ukupno ih ima manje od 30.
Da li se radi o nekoj bolesti ili..

Molim vaš savjet i zahvaljujem unaprijed .

Prof. dr Jasna Lipozenčić

Sitne crvenkaste papulice mogu biti promjene prolaznog karaktera na spolovilu i nisu spolno prenosiva bolest. Pojačana higijena spolovila je nužna.