Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Pomoc

Maja

Izblijedila sam hidrogenom dlacice iznad usana, medjutim koza je ostala primjetno tamnija od ostatka lica.Molim Vas za savjet cime to izblijediti. Cula sam za tretmane vocnim kiselinama ... pa Vas molim da mi kazete nesto vise o tome i da li mogu sama to uraditi.
Hvala.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Za izbjeljivanje kože mogu se koristiti kreme koje sadrže hidrokinon. U našim ljekarnama možete nabaviti takvu kremu iz kozmetičke linije NovaDerm.