Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Potkozna izraslina, bubuljica ili kvrzica na penisu

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nemate razloga za brigu. Sve je ok.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Riječ je o malo povećanoj normalnoj žlijezdi koja se nelazi u ovom području. Nema razloga za brigu, niti potrebe za liječenjem.

mak03

doktore mogu li dobiti odgovor, jer ne znam da li se isti odnosio na moje pitanje bio bih Vam zahvalan...jer isto se brinem ??

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za mak03: Riječ je o malo povećanoj, normalnoj žlijezdi koja se nalazi u ovom području. Nema razloga za brigu, niti potrebe za liječenjem.

Srki19955

Devojci je ovo izaslo, ne znamo sta je, a ona se jako brine.Ako bi se vi doktore mogli da nam kazete sta je to od prilike? Hvala u napred.
http://prntscr.com/bqhpzz

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Najbolje bi bilo da pitanje postavite na forumu ginekologija.

Milan7774

Postovanje,sta bi moglo ovo biti,ne boli i ne svrbi al me brine jel ovo nesto opasno ,evo kako izgleda http://imgur.com/8GiiwrU

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na fotografiji ne vidim znakova bolesti.

sponk123

pozz, na dojnjoj strani penisa mi se danas pojavila izrasina, na sredini penisa ... nezz sto je i zabrinut sam pa evo i slika...nadam se brzom odg

http://imgur.com/P5Yvgxa
http://i.imgur.com/P5Yvgxa.jpg

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o povećanoj žlijezdi koja se nalazi u ovom području. Ako će se još povećavati, javite se liječniku.

sponk123

postoji li neka metoda uklanjanja...neke kreme , masti?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Možete pokušati antibiotsku mast (npr. mupirocinsku mast 2x dnevno kroz 7 dana).

taki4

Prije neki dan pojavile mi se tri izrasline na sredini penisa ne bole samo na jaci dodir tj pritisak ne mogu se istisnuti ponekad srbe i imaju kao neki kanalic unutar toga,ietu stvar skoro sam imao i na rukama kao grinje tu je prvo zasrbjelo pa ciba iz cibe kanalic koji predje u krstu ovdje ne prelazi u krastu samo stoji tako kao napuhano i lici mi na nakupini koze oko obrezanog glavica,stavio bi slike ne znam kako sad nikad nisam inao odnos ali da li je moguce da je preslo sa ruku tokom mastrubacije ?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Iz ovakvog opisa, ništa se ne može zaključiti. Ali ako nije bilo spolnog odnosa, nema niti zaraze.

milance8888

Imam problem sa kozicom penisa,puca mi svaki put prilikom odnosa...bio sam kod vise dermatovenerologa,davali su mi razne kreme(pantenol,dermazin,triderm) i sve se to smiri i kad imam odnos pukne,zatim sam otisao kod urologa da probam to hiruski da resim,ali posto sam ja rodjen sa kracom kozicom rekao mi je da ne moze to da resi i kad bi skinuo taj tu deo gde puca bi bila greska hirurga.na tom delu mi je koza nekako suva i uopste nije elasticna,a i na samom rubu glavica imam neke promene sto pre nisam imao...evo i slike http://imgur.com/ZxQrrGS vidite kao da ima zadebljanje neko u obliku prstena,pa mi recite kako to da resim i o cemu se radi i da li postoji neka krema sto to moze da razbije.hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne postoji krema koja to može riješiti. Ako je urolog rekao da nema kirurškog načina onda je, nažalost, tako.

Sirk2132

Kad povucem kozicu otok zna nestati al kad nju povratim on je opet vidljiv,ne boli,al me jako brine.. http://imgur.com/a/IdigA

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam reći o čemu je riječ. Najbolje da obavite urološki pregled.

Sirk2132

Jel moguce da je nesto opasno jer sad trenutno nemam otok,al zna da se pojavi nakon mastrubacije

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nije ništa ozbiljno.

Nazad
1 ... 6 7 8 9 10 11 ... 15
Naprijed