Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Potkozna izraslina, bubuljica ili kvrzica na penisu

rane30

Postovani ... Imam 33god i nikad problem ali pre oko 5 dana mi se pojavila jedna kao bubuljica (kvrzica) a zatim i ostale , hteo bih ici doktoru ali bi vas zamolio za misljenje , od tada sam prekinuo i odnose jer ne zelim (ako sam ja u pitanju) da prenesem (ako je prenosivo) na svoju suprugu , odrzavam redovno higijenu i zato sam i malo izfrustriran sto mi se ovo desava a znam da sam pedantan kao i moja supruga , da li treba da se brinem .... Hvala ...

Sike ...
https://s4.postimg.org/p6ufh9hq5/20160829_022937.jpg
https://s4.postimg.org/99vnkjpbx/20160829_023232.jpg
https://s4.postimg.org/xrnr8frwd/20160829_023419.jpg
https://s4.postimg.org/ol5gl5mnx/20160829_023429.jpg
https://s4.postimg.org/h6g4ss0sd/20160829_023511.jpg ...

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nema znakova bolesti. Možete imati spolne odnose. Ne morate kod liječnika. Vjerojatno je riječ tek o blažoj iritaciji.

rane30

Hvala vam na brzom odgovoru i objasnjenju ...

Diamantidis

Postovani dokore molim Vas za pomoc... ranije sam imao kondilome...skidao sam ih elektromagnetnim talasima nekoliko puta... i stalno su se vracali...nisam imao problema jedno 6,7 mjeseci... i sad su se pojavile neke promjene koje su razlicite od prethodnih puta...pa Vas molim da mi pomognete... radi se o braon tackicama koje izgledaju kao mladezi...jedna se nalazi u donjem dijelu stomaka...a jedna na sredini kozice penisa... postoje i neke bijele tackice na korijenu penisa ... sve je to posledica brijanja intimnih dijelova... dlake sam otklanjao pastom za depiliranje... i brijacem... pa me interesuje Vase misljenje ? unaprijed zahvalan

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam napamet reći radi li se o kondilomima. Najbolje da se javite dermatovenerologu da se vidi o čemu je riječ. Do onda izbjegavajte brijanje tih područja.

marko98

Postovanje, prije 5 dana, tacnije u nedelju mi se pojavila kao neka mala bubuljica na penisu, ne znam sta je, imao sam nezasticeni odnos prije nekih 2 mjeseca, mislim da nije nista ozbiljno ali nadam se da mi Vi mozete pomoci. Hvala unaprijed doktore.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Napamet, bez pregleda, Vam ne mogu reći o čemu je riječ.

marko98

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn....ccf34719839bedf7a630&oe=57D52592 evo slika doktore, nadam se da se bolje vidi, da li je potrebno lijecenje i odlazak kod doktotra? Procitao sam na nekim sajtovima da je dobro ispirati kantarionovim uljem ako je u pitanju samu bubuljica, hvala Vam na pomoci...Veliki pozdrav.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za sada nije potreban odlazak dermatologu. Ne radi se o nekoj definiranoj bolesti. Ne bih preporučio kantarionovo ulje. Bolje mažite Bepanthen kremu.

marko98

Znaci hvala Bogu ne radi se o nikakvoj bolesti nego samo da mazem tom kremom i proci ce?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne baš tako. Za sada se ne radi o konkretnoj bolesti, ali to ne znači da se eventualno neka neće razviti i da će krema sigurno pomoći. Ako ne prođe, javit ćete se liječniku.

Joed997

Pozdrav, prije dva tjedna pojavili su mi se ovi "pristici" samo ne bole, ne svrbe i nista se nemoze istisnuti iz njih. Strah me da nisu kondilomi. Ako bi molim vas mogli reci sto je, jer sam dosta prestrasen. Ovi crveni, to sam se porezao tokom brijanja.

[IMG]http://i66.tinypic.com/15chtt0.jpg[/IMG]

Drug1

Zdravo, iznad penisa mi se pojavila kao neka bubuljica, to sam istianuo, ali rana se ne zatvara, da li mozda znate o cemu je rijec.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam sa sigurnošću reći o čemu je riječ (možda o normanoj žlijezdi koja se nalazi u vom području), ali svakako treba izbjegavati istiskivanje.

karlo66

Poštovani,
prije tjedan dana u području korijena penisa pojavila mi se potkožna izraslina okruglog oblika (promjera oko 2 mm), boje kože, ne boli, ne svrbi i ne povećava se.
Pokušao sam naći ovdje način kako da zakačim sliku, ali nisam uspio nažalost. Molim za savjet.
Unaprijed zahvaljujem.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjeoajtno je riječ o normalnoj žlijezdi koja se nalazi u ovom području. U tom slučaju, terapija nije potrebna.

Alexissanchez

Na kozi penisa su mi se pojavile dvije bubuljice, izgledaju ko pristici, nisam imao spolni odnos, mozete mi reci ako se to treba i moze ukloniti?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o normalnim žlijezdama koje nije potrebno liječiti.

Cypr0

Imam problem, kvrzicu na penisu zute boje jako je ispupcena, velicine oko 0,8 cm

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o povećanoj normalnoj žlijezdi koju nije potrebno liječiti.

Nazad
1 ... 8 9 10 11 12 13 ... 15
Naprijed