Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Pristici na penisu

Maco5555

Molim vas mozete mi reci imam li razloga za brigu. Imam 14 god i imam pristice na spolovili i na mosnji. Samo su na kozici te se mogu istiskasti i sve. Nemam nikakvy iritaciju ni osip samo to.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,
vjerovatno nema razloga za brigu, ali bez pregleda se ne može decidirano reći o čemu se radi.

VlatkoM

Doktore, molim pomozite, imam pristis, kao da je vodenast, na kozici, nisam siguran dali raste, jel sam izluden s njime, traje nekih 2 mj, ali sve sam uvjereniji da je bio manji, nisam nista koristio da ga uklonim, ne boli, jedino je rutan i stvara mi nelagodu, dali je opasno,? Hvala unaprijed

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, bez pregleda je nemoguće reći o čemu se radi.
Vjerovatno je riječ o bezopasnoj promjeni, ali da budete sigurni preporučam pregled.