Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

problem

Goran

Zdravo,
Imam 19 god. i moj problem je vezan uz znojenje ali nemam nikakvih simptoma gripe...Nemam temperaturu i ništa, samo se ponekad budim tijekom noći sav mokar od znoja a i nikad mi ništa nije,neboli me ni grlo,nisam ćak ni prehlađen tako da stvarno neznam zašto se znojim... i to bude nekakav hladan znoj, i pretežito budem mokar po leđima, i to jako.Znam tijekom vikenda ponekad popiti alkohola (gotovo kao i svi mladi) ali prije mi se to nikad nije pojavljivalo (osim kad sam imao gripu) a i nejvjerujem da mi je to od alkohola jer mi se to javlja i nakon tjedan dana od konzumiranja alkohola, i još pijem 3,4 kave dnevno ali nevjerujem ni da je od toga..sad neznam kolko je to ozbiljno i o ćemu se može raditi, ali gripu nemam samo što nisam znao gdje da dalje napišem poruku...dali da odem do svoga liječnika ili ne? možete li me savjetovat?
unaprijed hvala

dr. Krešimir Kostović

Ne radi se o dermatološkom problemu, a za savjet se obratite svome liječniku.