Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

seboreja

Sandra

Pre izvesnog vremena mi je ustanovljen seboroican dermatitis,preporucena krema Advantan od koje nemam puno koristi, lice mi je u predelu oko nosnica i usne crveno za znacima ljuscenja i kosa masna (nikad prije nisam imala masnu kosu)
Pitanje je dali mozda postoji neki preparat na prirodnoj bazi koji mogu upotrebiti lokalno na lice i kosu?
Hvala

dr. Krešimir Kostović

Ne postoji neki učinkoviti preparat na prirodnoj bazi (pogotovo ako niti Advantan nije pomogao).