Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Promjene na kozi spolnog organa

Mixx

Postavanje.U nazad nekoliko mjeseci primijetio sam kao neki krvavi podljev na spolnom organu.Kao da je neka vena ili kapilar pukao.Kada se malo opteretim duzim kretanjem imam i otok na glavi spolnog organa koji prodje kada se odmorim.Ne boli me.

Krešimir Musa, dr. med.

Na osnovi Vašeg opisa moglo bi se raditi o potkožnom krvarenju (sufuzija) koje je samo po sebi dobroćudnog karaktera, ali ponovna pojava mogla bi biti povezana s nekim od kožnih oboljenja. Svakako Vam savjetujem pregled dermatologa ili urologa.