Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

proširene pore

sandra

Imam izrazito masnu kožu sklonu aknama,hiperpigmentacije zaostale nakon trudnće , jako proširene pore i nešto srednje dubokih ožiljaka od akni.Već izvjesno vrijeme obilazim i kozmetičarke i drmatologe ,ali bez nekih vidljivih rezultata.Sada sam se odlučila na tretmane glikolnom kiselinom kod dermatologa.Da li sam dobro postupila ,a ako nisam uputite me kako da rješim svoje probleme?(koristila sam pigmanorm kremu i neostratinu za izbjeljivanje)

prof dr Jasna Lipozenčić

Glikolna kiselina je kao i ostale voćne kiseline korisna za dnevnu primjenu i omekšanje izvodnih kanala žlijezda lojnica. Potreban je i režim života i ishrane uz dodatnu toaletu lica. koristite kolekciju DERMANORM M koja je za masnu kožu. Pigmsnorm i Neostrata kreme su dobre za hiperpigmentacije, no treba ih mjesecima koristiti.