Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

ispadanje kose

dragana

U posljednje vrijeme jako mi ispada kosa.Naime, znam da je ovo godišnje doba u kojem kosa više ispada, međutim, genetika mi nalaže mjere opreza iz razloga što oba roditelja imaju jako slabu kosu.
Koristim Dercos ampule i šampon protiv opadanja.Zanima me da li su ti proizvodi dobri, te što mi vi preporučujete.Hvala

prof dr Jasna Lipozenčić

Fiziološko ispadanje kose je u proljeće i u jesen. U koliko postoji genetska predispozicija, svakako da postoji bojazan s VAše strane. Proizvodi koje koristite su dobri. Izbjegavajte "fen" frizure i oštećivanja kose. Koristite vitaminske tablete. Za oko 2 mjeseca učinite trihogram u Trihološkoj ambulanti Klinike za kožne i spolne bolesti, Šalata 4, Zagreb.