Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Tackice na penisu

Nenoa

Postovani,

Uocio sam nekoliko tackica na penisu koji su u boji koze, malo vuku na belu boju. Na jacem svetlu vidljive, velicina odprilike 1mm. Ne svrbe, ne osete se. Imao sam seksualan odnos pre nekoliko dana.

Molim vas za Vase misljenje. Da li je potrebna terapija? Canesten krema?

Unapred hvala.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,

prema Vašem opisu moglo bi se raditi oi normalnim žlijezdama na koži spolovila.
Mišljenja sam da terapija nije potrebna, no ukoliko se promjene budu širile ili povećavale te uz pojavu subjektivnih simptoma, preporučam da se javite liječniku na pregled.