Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

uklanjanje kondiloma

mirko

gdje preporucujete pregled i uklanjanje kondiloma? Sto je sve potrebno od papira (uputnica...) za to?

Pozdrav, mirko

dr. Krešimir Kostović

Klinika za kožne i spolne bolesti na Šalati ili u Vinogradskoj bolnici. Morate imati uputnicu.

Bombonica123

Dobro vece,
Imam jedno pitanje.. posle spaljivanja kondiloma, koliko dugo ne smem da upraznjavam seks? Posle koliko je moguc, naravno koristeci zastitu

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, nakon uklanjanja kondiloma seksualni odnosi su dozvoljeni. Vrijeme je individualno, najbolje kada se kodnilomi skroz povuku i koža zacijeli.