Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

urologija

nikola

Imam jedan problem, naime vec neko vrijeme imam na lijevoj strani mosnica nesto nalik plihovima, tamno crvene boje su i sitni kao tackice sa tendencijom sirenja. Molim za odgovor

Dr.med.spec. Dinko Kaliterna

Javite se prvo dermatologu te potom ako zatreba urologu.Teško se izjasniti o bilo čemu na ovaj način.

Deni

Moram pitati imam jedan problem,u predelu prepona i sada i po celom telu pojavili su mi se crvene tackice moza mozete mi reci o cemu je stvar?
Hvala vam unapret...

Dr.med.spec. Dinko Kaliterna

Može doći u obzir puno toga da nabrojim stoga bi bilo lakše da odete do dermatologa.

Memita

Poštovani, ako mi mozete pomoći ili dati savjet što činiti... Dva mj sam se borila sa upalom i infekcijom mjehura. Nakon dva antibiotika abg urina je sterilan , leukociti 1-2. Učinila sam uzv bubrega i mjehura, te citološki nalaz urina. Nadjeno je nešto eritrocita u mokraći, ploč. epitela, i u bubrezima nešto pjeska. Moj problem je što ja i nakon svih tih terapija nisam dobro. Često idem mokriti, imam osjećaj punog mjehura, pritisak na mjehur. Bolove koji su slični trudovima. Koji se sire od donjeg dijela ledja prema mjehuru. A najviše me smeta ta konstantna iritacija mjehura na mokrenje.. skoro svakih pola sata, nekad i češće. U maternici imam miom oko 3 cm. MOzda mi on stvara pritisak na mjehur i bolove u krizima i stomaku? Ili mozda pijesak koji je nadjen u bubrezima? Zanima me vaše mišljenje i postoji li mozda kakva pretraga kojom mi se moze ustanoviti uzrok tog pritiska na mjehur i stalni osjećaj za mokrenje. Jako je neugodno i iritantno, na poslu mi stvara neugodnost te narušava kompletnu kvalitetu mog zivota. Ili je jednostavno to kronična upala mjehura, kako kaze moj doktor, te se moram pomiriti zivjeti sa tim do kraja zivota sad(
Hvala na odgovoru.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vaše pitanje je za urologa i nema veze s dermatologijom. Možete pitanje eventualno postaviti i na forumu ginekologija.