Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

vlasište

renata

Unatrag godinu i pol dana imam problema sa ispadanjem kose.Samoinicijativno koristim vitamine za kosu(NATURAL WELTH) i šampn protiv ispadanja kose VICHY.Nakon dvije kure navedenih preparata primjetila sam rast "mlade" kose, međutim problemi sa ispadanjem su ostali. Molim Vas za savjet i unaprijed zahvaljujem.

prof.dr.Jasna Lipozenčić

S obzirom da Vaš problem ispadanja kose traje već tako dugo, savjetujem Vam da se javite dermatologu koji će na temelju dijagnostičke obrade ustanoviti razlog ispadanja kose i prema tome Vam preporučiti odgovarajuću terapiju.