Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Znojenje

Dana

Pretjerano se znojim ispod pazuha sto mi u ljetnim mjesecima stvara nepodnosljive teskoce. Imam 17 godina, a to traje vec nekoliko godina, od puberteta. Inace, to sam naslijedila od mame i bake. Do sada sam probala sve kozmeticke preparate i urotropin po savjetu dermatologa, ali bez vecih promjena. Ima li nacina da se toga rijesim, mozda i operativnim putem. Unaprijed zahvaljujem,
Dana

Prof. dr. Jasna Lipozenčić

Ukoliko se znojite na dlanovima i tabanima, obratite se u Ambulantu za fototerapiju naše Klinike zbog liječenja putem aparata. Blagi sedativi su korisni. Nosite pamučnu odjeću i primjenjujte dječki talk.