Kardiologija

probadanje

markoni

Postovani, svremena na vreme osetib kako me pecka u predelu srca. to peckanje traje jako kratko ali kad se to desi ja takav isti bol (peckanje) osetim cak u peti. Zanima me da li to moze da bude nesto ozbiljno?

Doc. dr. sc. Robert Bernat, dr. med.

Opis ne upućuje na ništa ozbiljno, ali je to premalo za suvisao odgovor.

Napomena: savjeti putem interneta su općenite preporuke i ne mogu zamijeniti uobičajeni liječnički pregled u ordinaciji.