Oftalmologija

bol između nosa i oka

antoniolj1

Oprostite na smetnji ali ja sad imam prehladu i kada si brisem nos tj. kada pusem nos meni se na desnoj strani izmedju nosa i oka kao da se nesto napuhne kao mali balon koji se pojavi kada brisem nos i nije ugodan osjecaj

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Moguće je kako je uzrok Vaših simptoma gubitak funkcije služničnog nabora u nosnoj šupljini koji bi trebao djelovati poput ventila i spriječiti prolazak zraka ili sadržaja kroz suzni kanal prema suznoj vrećici i očima. Preporučio bih Vam pregled kod otorinolaringologa kako bi se utvrdio točan razlog Vaših smetnji.